Auktioner Husgeråd & Vitvaror Citruspress kronljus Delsbo Stintan ljus m.m. BC61

Bilder Citruspress kronljus Delsbo Stintan ljus m.m. BC61

Citruspress kronljus Delsbo Stintan ljus m.m. BC61

2 timmar 48 minuter

2024-11-24 17:03

70 SEK

Värdering: - SEK

Antal se bild 1.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Marcello Olivieri tryck (sko) 50,5x60,5cm. M1/

Värdering: -

Bud: 1 SEK

Oidentifierad konstnär, fruktstilleben, blandteknik, otydligt signerad, daterad 1926.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Parti porslin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

KANDELABRAR, 1 par, brons, empirestil, 1800-/1900-tal

Värdering: 10 000

Bud: 8 000 SEK