Auktioner Allmoge Kommod/pottskåp. B122

Bilder Kommod/pottskåp. B122

Kommod/pottskåp. B122

2 timmar 5 minuter

2024-11-24 17:46

320 SEK

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Loksele. B25/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Curt Hillfon, litografi, signerad, numrerad, 40 x 54 cm

Värdering: 300

Bud: 120 SEK

Lampa, keramik

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Becht 701 tandläkarskål. G7/

Värdering: -

Bud: 3 SEK