Bilder HÖRNSKÅP, med vitrin, engelsk stil, 1900-talets första hälft
Fanerat med mahogny, intarsiadekor, tvådelat, nyckel finns, höjd 191, 76 x 44 cm
Slutar om 14 timmar 36 minuter