Auktioner Konst & Grafik Alfred Thörne olja på duk, signerad

Bilder Alfred Thörne olja på duk, signerad

Alfred Thörne olja på duk, signerad

2400 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Opel Combo Van 1.3 CDTI -2013 (NJO374)

Värdering: -

Bud: 31 000 SEK

Slutar om 5 timmar 20 minuter

TRAPPSTEGE 8-STEGS

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 5 timmar 21 minuter

RULLSTÄLLNING

Värdering: -

Bud: 5 500 SEK

Slutar om 5 timmar 22 minuter

RULLSTÄLLNING

Värdering: -

Bud: 4 800 SEK

Slutar om 5 timmar 23 minuter