Auktioner Möbler Spegelskänk ek, 1900-talets första hälft

Bilder Spegelskänk ek, 1900-talets första hälft

Spegelskänk ek, 1900-talets första hälft

Värdering: - SEK

Dörrar vardera sida, blyinfattat glas. Bakomliggande hyllplan. Mittdel spegel, nedanför hyllplan, 2st lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Beslag original. Nyckel finns.

Vi ombesörjer ej frakt för detta objekt.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter