Auktioner Möbler Vitrinskåp 1900-tal

Bilder Vitrinskåp 1900-tal

Vitrinskåp 1900-tal

400 SEK

Värdering: - SEK

Delbart.

Överdel glasade dörrar, bakomliggande hyllplan. Nedtill 2st lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Senare bemålad. Nyckel finns.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 3 timmar 1 minut

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 1 minut

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 1 minut

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 1 minut