Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson färglitografi "Flottarens lägenhet sedan han blivit matthandlare" signerad
Bilder Mårten Andersson färglitografi "Flottarens lägenhet sedan han blivit matthandlare" signerad
Mårten Andersson färglitografi "Flottarens lägenhet sedan han blivit matthandlare" signerad
No: 8/300.
Slutar om 7 timmar 24 minuter