Auktioner Keramik & Porslin Vaser 2 st, Bay keramik & JIE

Bilder Vaser 2 st, Bay keramik & JIE

Vaser 2 st, Bay keramik & JIE

2 timmar 26 minuter

2024-11-24 17:59

250 SEK

Värdering: - SEK

H 18/13

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Magnus Bjursten, olja på duk

Värdering: -

Bud: 200 SEK

LAURITZ HAALAND (1855-1938), olja på duk, signerad och daterad 95

Värdering: 12 000

Bud: 7 600 SEK

MATTA, 58x88cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

MATTA, 125x222cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 200 SEK