Auktioner Keramik & Porslin Coupéglas, "Bror" Fritz Kallenberg

Bilder Coupéglas, "Bror" Fritz Kallenberg

Coupéglas, "Bror" Fritz Kallenberg

2 timmar 13 minuter

2024-11-24 18:06

100 SEK

Värdering: - SEK

11 st
H 11

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Källquist sadelväska. B183-

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Stolar 2 st, Gustavianska

Värdering: -

Bud: 0 SEK

BEVERLOO CORNEILLE (Nederländerna, 1922-2010), färglitografi, signerad och daterad 87, numrerad 170/250

Värdering: 3 000

Bud: 2 200 SEK

MATTA, handknuten. 94x196cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK