Auktioner Bygg & Trädgård Gunghäst / pendelgunga, Hags, betongfot

Bilder Gunghäst / pendelgunga, Hags, betongfot

Gunghäst / pendelgunga, Hags, betongfot

1 timme 52 minuter

2024-11-24 18:35

800 SEK

Värdering: - SEK

H 100 L 112

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Trasmatta orange/vit. B319/

Värdering: -

Bud: 30 SEK

Sidobord, 2 st

Värdering: -

Bud: 60 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft

Värdering: 3 000

Bud: 2 800 SEK

STOLAR 3st, Gustaviansk stil, 1900 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK