Bilder Byrå. 1950-talet.
Mäter ca: 70,5cm hög & 40x74cm.
Bruksslitage, märken, repor.
Slutar om 7 timmar 24 minuter
Bruksslitage, märken, repor.
Slutar om 7 timmar 24 minuter