Bilder MARIT STIGSDOTTER. "Andante", serveringsvagn, björk, Stolab.
Mäter ca: 90cm hög & 44x88cm.
Repor.
Är i gott bruksskick.
Slutar om 7 timmar 49 minuter
Mäter ca: 90cm hög & 44x88cm.
Repor.
Är i gott bruksskick.
Slutar om 7 timmar 49 minuter