Bilder NILS ÖBERG. Olja på duk, "Styrsö", signerad N. Öberg.
NILS ÖBERG. Olja på duk, "Styrsö", signerad N. Öberg.
Rammått: 51,5x59,5cm.
Slutar om 7 timmar 55 minuter