Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, stilleben, osignerad.
Rammått: 49x69cm.
Slutar om 7 timmar 34 minuter