Auktioner Konst & Grafik CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.
Bilder CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.
CLARENCE KRISTOFFERSSON. Färlitografi, "Gräshoppa", signerad & numrerad 196/200.
Rammått: 40,5x60,5cm.
Bruksslitage.
Slutar om 7 timmar 22 minuter