Bilder ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Svart dans", signerad & daterad -58
ERIC HANSEN. Litografi, komposition, "Svart dans", signerad & daterad -58
Rammått: 33x49cm.
Spricka i ett hörn.
Slutar om 7 timmar 39 minuter