Auktioner Glas Göran Wärff, brevpress Kosta , signerad, diameter 10 cm

Bilder Göran Wärff, brevpress Kosta , signerad, diameter 10 cm

Göran Wärff, brevpress Kosta , signerad, diameter 10 cm

175 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Retroporslin, 15 delar, Rörstrand och Arabia, "Koka" och "Elisabeth"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

CO Hultén, litografi, 173/300, signerad, 81x70 cm

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Ringklocka

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Gunnars katalog. A218

Värdering: -

Bud: 0 SEK