Auktioner Keramik & Porslin Kaffeservisdelar, figuriner mm

Bilder Kaffeservisdelar, figuriner mm

Kaffeservisdelar, figuriner mm

250 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Gunghäst med hjul röd. B290

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Blomsterskål, Knut Otto Hallsten

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Rolf Dalin, olja på duk, signerad, 50,5x60 cm

Värdering: 1 200

Bud: 700 SEK

Motorsåg, Husqvarna 154 SG

Värdering: -

Bud: 275 SEK