Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk Kristianstadsmotiv, 45x72, otydligt signerad

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk Kristianstadsmotiv, 45x72, otydligt signerad

Oidentifierad konstnär, olja på duk Kristianstadsmotiv, 45x72, otydligt signerad

2 timmar 11 minuter

2024-11-24 20:23

50 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Stol, teak

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bord

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKÅL Arvika keramik Åke Warnstad H:6,5 cm D:14 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Diverse silvermynt

Värdering: -

Bud: 350 SEK