Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, självporträtt, 27x35 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, självporträtt, ej signerad, oramad pannå, mått ca 27 x 35 cm
Slutar om 7 timmar 53 minuter
Slutar om 7 timmar 53 minuter
Slutar om 7 timmar 53 minuter