Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, signerad, 33x42 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, blomsterstilleben med stol, signerad, daterad aug -47, oramad panå, mått ca 33 x 42 cm
Slutar om 8 timmar 2 minuter