Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, signerad, daterad -46, 35x27 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, stilleben, monogramsignerad KH, daterad -46, oramad pannå, mått ca 35 x 27 cm
Slutar om 7 timmar 54 minuter