Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, 43x48 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, stilleben med kaffekanna och äpplen, ej signerad, mått med ram ca 43 x 48 cm
Slutar om 7 timmar 8 minuter
Slutar om 7 timmar 8 minuter