Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, signerad, daterad -48, 36x45 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, stilleben med blommor och frukter, signerad, daterad -48, mått med ram ca 36 x 45 cm
Slutar om 7 timmar 25 minuter