Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, 36x46 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, motiv med gungstol, ej signerad, mått med ram ca 36x46 cm
Slutar om 7 timmar 49 minuter
Slutar om 7 timmar 49 minuter