Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, signerad, daterad -47, 62x43 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, nakenstudie med liggande kvinna, signerad, daterad -47, oramad pannå, mått med ram ca 62 x 43 cm
Slutar om 7 timmar 49 minuter