Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, signerad, daterad -47, 50x61 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, nakenstudie med stående kvinna, signerad, daterad -47, oramad pannå, mått ca 50 x 61 cm
Slutar om 7 timmar 17 minuter