Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, nakenstudie, 40x50 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, nakenstudie med sittande kvinna, osignerad, oramad pannå, mått ca 40 x 50 cm
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 4 timmar 50 minuter
Slutar om 4 timmar 51 minuter