Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, 66x66 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, blomsterstilleben, osignerad, mått med ram ca 66 x 66 cm
Slutar om 7 timmar 53 minuter
Slutar om 7 timmar 53 minuter