Bilder Kristian Holmqvist, olja på duk, nakenstudie, 97x66 cm
Kristian Holmqvist, olja på duk, nakenstudie, osignerad, mått med ram ca 97 x 66 cm
Slutar om 7 timmar 25 minuter
Slutar om 7 timmar 25 minuter