Bilder Kristian Holmqvist, olja på pannå, signerad, daterad -51, 60x35 cm
Kristian Holmqvist, olja på pannå, landskapsmotiv, signerad, daterad -51, mått med ram ca 60 x 35 cm
Slutar om 7 timmar 59 minuter