Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 2 st, signerade, 34,5x44,5 cm och mindre
Kristian Holmqvist, akvareller, 2 st, "Paddan från Pepparholm", "Raw Sienna, Burnt Sienna, Burnt Umber, 03:06.10.2000", signerade, mått med ram ca 32 x 42 cm respektive 34,5 x 44,5 cm
Slutar om 7 timmar 23 minuter