Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 2 st, signerade, 32x42 cm
Kristian Holmqvist, akvareller, 2 st, "Improvisation 4", "02.07.2000", signerade, mått med ram ca 32 x 42 cm
Slutar om 7 timmar 52 minuter