Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 3 st, signerade, 47x37 cm
Kristian Holmqvist, akvareller, 3 st, "Mulen dag. La Colle sur Loup", "Försommar, Lima Dalarna 2007", "Liten bussuppställningsplats i Agia Napa Cypern. 30 nov. 1 advent, 1997" signerade, mått med ram ca 47 x 37 cm respektive 43 x 43 cm
Slutar om 7 timmar 12 minuter