Bilder Kristian Holmqvist, akvarellmonotypi, signerad, 67x52 cm
Kristian Holmqvist, akvarellmonotypi, "Robinson Crusoe metar", signerad, mått med ram ca 67 x 52 cm
Slutar om 7 timmar 23 minuter
Slutar om 7 timmar 23 minuter