Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 3 st, signerade, 69x50 cm och mindre
Kristian Holmqvist, akvareller, 3 st, motiv från Andalusien, Gerlesborg samt Santorini, lösa blad monterade i passepartout signerade, 69x50 cm och mindre
Slutar om 13 timmar 39 minuter