Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 5 st, signerade, 40x30 cm och mindre
Kristian Holmqvist, akvareller, 5 st, lösa blad monterade i passepartout, signerade, mått ca 40 x 30 cm och mindre
Slutar om 13 timmar 46 minuter