Bilder Kristian Holmqvist, akvarell signerad, 45x45 cm och mindre
Kristian Holmqvist, akvarell, löst blad monterat i passepartout, signerade, mått ca 45 x 45 cm och mindre
Slutar om 14 timmar 21 minuter