Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, signerade, 54x43 cm och mindre
Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, motiv från bl. a. Madeira, Bockholmen och Santorini, lösa blad monterade i passepartout, signerade, mått ca 54 x 43 cm och mindre
Slutar om 4 timmar 40 minuter
Slutar om 4 timmar 40 minuter