Auktioner Konst & Grafik Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, signerade, 54x43 cm och mindre

Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, signerade, 54x43 cm och mindre

Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, signerade, 54x43 cm och mindre

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, motiv från bl. a. Madeira, Bockholmen och Santorini, lösa blad monterade i passepartout, signerade, mått ca 54 x 43 cm och mindre

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

A GERMAN WHEEL-LOCK RIFLE

Värdering: 12 000

Bud: 11 500 SEK

Slutar om 4 timmar 40 minuter

PISTOLKARBIN, HELVIGS KONSTRUKTION

Värdering: 12 000

Bud: 15 000 SEK

Slutar om 4 timmar 40 minuter

PARADKARBIN

Värdering: 15 000

Bud: 16 500 SEK

Slutar om 4 timmar 40 minuter

FLINTLÅSSTUDSARE m/1804

Värdering: 17 000

Bud: 14 000 SEK

Slutar om 4 timmar 40 minuter