Bilder Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, signerade, 55x38 cm och mindre
Kristian Holmqvist, akvareller, 6 st, motiv från bl. a. Mijas, Provence, Semesterbilar, m.m., lösa blad monterade i passepartout, signerade, mått ca 55 x 38 cm och mindre
Slutar om 6 timmar 46 minuter
Slutar om 6 timmar 46 minuter