Bilder FÅTÖLJ
1930,40-tal, senare klädsel, åldersrelaterat slitage, Rh.79, B.66, Sh.47 cm. (vån2)
Slutar om 9 timmar 52 minuter
Slutar om 9 timmar 52 minuter