Bilder SPEGELBYRÅ
SPEGELBYRÅ
Bemålat trä, 1900-talets första del, upplåst men nyckel saknas, skavmärken, färgslitage, delvis flammigt spegelglas, H.95-218, B.100, Dj.37,5 cm. (vån1)