Bilder VERKSTADSPALL
VERKSTADSPALL
Stomme i järn, sits i trä, 1900-talets första hälft, höj/sänkbar, åldersrelaterat slitage (patina), höjd 50-75 cm. (vån3)
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK