Bilder MORITZ MÄDLER "HATTASK" LEIPZIG, TYSKLAND
MORITZ MÄDLER "HATTASK" LEIPZIG, TYSKLAND
1900-talets första del, åldersrelaterat slitage (patina), upplåst men nyckel saknas, höjd 32-35 cm. (vån3)