Bilder SOFFBORD "RETRO"
Stomme i teak, bemålad skiva med skyddande glasskiva, signerat O. Hansson, 1970-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.53, L.125, B.84 cm. (vån1)
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter