Bilder SIDEBOARD GUSTAVIANSK STIL
1900-talets andra hälft, ställvis med färgslitage, bakkant med slagmärke (se bilder), H.80, B.169, Dj.47,5 cm. (vån1)
Slutar om 8 timmar 57 minuter
Slutar om 8 timmar 57 minuter