Bilder NATTDUKSBORD/SÄNGBORD "FUNKIS"
2 stycken (1 par), 1930,40-tal, åldersrelaterat slitage, skavmärken, 1st handtag saknas, H.53, B.43, Dj.33 cm. (vån3)
Slutar om 8 timmar 57 minuter
Slutar om 8 timmar 57 minuter