Bilder Oidentifierad konstnär, akvarell, "Snacka från Beddinge"
Signerad S.Erlandsson samt daterad 1982.
Slutar om 2 timmar 44 minuter
Slutar om 2 timmar 44 minuter
Slutar om 2 timmar 44 minuter
Slutar om 2 timmar 44 minuter