Auktioner Konst & Grafik TAVLA, signerad H.Eklund 1958, oidentifierad konstnär, olja på pannå. 28x39cm bildmått
Bilder TAVLA, signerad H.Eklund 1958, oidentifierad konstnär, olja på pannå. 28x39cm bildmått
TAVLA, signerad H.Eklund 1958, oidentifierad konstnär, olja på pannå. 28x39cm bildmått
Slutar om 7 timmar 38 minuter