Auktioner Konst & Grafik TAVLA, signerad H.Eklund 1958, oidentifierad konstnär, olja på pannå. 28x39cm bildmått

Bilder TAVLA, signerad H.Eklund 1958, oidentifierad konstnär, olja på pannå. 28x39cm bildmått

TAVLA, signerad H.Eklund 1958, oidentifierad konstnär, olja på pannå. 28x39cm bildmått

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 38 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 38 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 38 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 38 minuter