Bilder Karmstolar, "Oxford" Arne Jacobsen, Fritz Hansen Danmark
Karmstolar, "Oxford" Arne Jacobsen, Fritz Hansen Danmark
Slitage/skador i läder
H 88
Slutar om 6 timmar 42 minuter